Článek Na dosah ruky - 35.

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Na dosah ruky - 35.

12. 11. 2013 - 17:06

nerla: Undisa je boží! Úžasné, scéna s Lokim je jak vystřižená z filmu, to jsi myslím předala čtenářům velmi věrně podle toho, jak jsi to viděla sama. Friga je dobrá, trochu mi to připomíná tvoření magických artefaktů z Krev není voda, ale to už zas přebíhám do jiného fandomu, je vidět, že některé nápady jsou univerzální Jé, já se těším na boj!

---
kvik.blbne.cz

12. 11. 2013 - 18:37

ali nasweter: Áh, krásně to pohladí ego obyčejné dívky, když je odmítnuta dokonalá ženská. Tony si našel zálibu urážet baby kolem sebe, jak vidím.

Lokimu by to jako elfovi seklo. Proč tomu chlapovi sekne všechno? Dokonalost by měla být trestná. Nebo omezená.

Ať na Undisu není zlej! Takový úžasný stroj to je. Chci ji domů.

Ten konec znamená přípravu nějaké akce? Akce! Tak do ní.

---
weterali.blogspot.cz

12. 11. 2013 - 21:26

tenullka: Neandrtalec, ktery zkouma tablet Potesilo me, ze se v tu objevil i Loki. Jak ja tu povidku zboznuju ^^

12. 11. 2013 - 22:11

ann*: Noooo. Teď se mi konečně nechce skákat z okna. Ale je mi jasné,že má radost je předčasná.

Luxus! nebo spíše Boží!

---
povidky-zblu.blog.cz/

12. 11. 2013 - 23:24

loki: Nerla: nad tou scénou s Lokim jsem se hodně dojímala... Krev není voda neznám, ale operují tu s kameny pravidelně, tak holt i tady to musel být kámen. A že Frigga není žádné máslo, to je jasná věc


Ali: jako by Tony někdy neurážel kde koho kolem sebe - holt zaujatý svými úkoly... Loki vypadá hodně elfím způsobem sám o sobě, vhodné módní doplňky to jen podtrhnou Undisu bych brala, pokud by i žehlila. Pindy jsou mi na nic.


Tenullka: že jo, taky už mi to bez něj bylo dlouhý. Naštěstí už to nebude trvat dlouho


Ann: neskákej, prosím, nebo ne dřív, než dojdeme do samého konce. Co bych si bez vašich komentářů počala? A ano, tvá radost je předčasná.

---
loki.pise.cz

13. 11. 2013 - 09:45

akkarra: Ta scéna s Lokim byla vážně perfektní. Jsem zvědavá, co udělá kamikadze Tony. A jeho špičkování s Undisou je vážně roztomilé.

13. 11. 2013 - 11:24

lochneska: Oddaná matka Frigga.... mám ji čím dál raději. Undisa je nepochopený chudák, myslí to tak dobře! Loki je k sežrání i z dálky. Tony je taky oddaný a k sežrání. Vlastně všichni jsou tam hodní a oddaní Miluju tuhle povídku.

13. 11. 2013 - 16:35

maggi: Aaaaaaaaaaaaa! Konečně to začínám chápat! Asi zabírají antibiotika.. No nic, Undisu pořád zbožňuju a těším se na akci :3 Bože, zdálo se mi, že na tuhle kapitolu čekám celou věčnost! Předčila moje očekávání, i když jich nebilo moc- prostě u tebe nikdy nevím, co čekat (v dobrém) To víš, já a moje chápání jsme odjakžva nepřátelé Hned mám o několik stupňů lepší náladu :3
Ještě že je sobota tak blízko

---
maggi-pise-na-strane-zla.blog.cz

13. 11. 2013 - 18:34

loki: Akkarra: to mě těší, že jsem se v ní neshlédla sama Mohu slíbit, že ten kamikaze bude skoro doslova. Vlastně... ne "skoro".


Lochneska: já taky. Friggu. Něco na ni budu muset někdy vymyslet A fakt jsou všichni hodní, jen se nějak nemůžou domluvit /Optimismus? Přejde.


Maggi: trošku mě děsíš. Trošičku. Ale kdyby bylo něco nejasného, ptej se, fakt. Odkážu tě na patřičký odstavec A ovšem díky za chválu Jen na tu sobotu se těš jen opatrně, bude zase jednou proložena povídkou. Velmi dlouhou povídkou

---
loki.pise.cz

13. 11. 2013 - 22:09

rin: Tak a jde se na věc. Chvíli se děsím před tím co sama splácám, ale nemůže to být snad zase tak hrozné jako do sebe po ránu nacpat dvě kafe a strávit u monitoru dalších pár hodin poklidným čtením, které vedou k pálení očí a totálnímu ztuhnutí celé spodní části mého těla.. Ovšem k věci..

Tak a je to za mnou, kdyby mě včerejší únava už vážně nezahnala do postele okolo jedenácté hodiny, měla bych těch 35 kapitol přelouskaných za jeden den, ovšem i ty 2 dny jsou pro mě dosti velkým úspěchem.
Páni, páni a znovu páni, tak tohle mě dostalo, ne celá tahle povídka mě dostala, šokovala, opravdu mě pohltila natolik že jsem přestal vnímat veškeré okolí a mohla tak strávit několik krásných nikým nerušených hodin s letmou hudbou v pozadí a pročítání si něčeho tak úžasného, co doposud ještě nečetla.
Měla nutkání začít komentovat už u jedné z kapitol která se jí velice zalíbila, ale naštěstí se po malé desetiminutové pauze s nutkáním si odskočit, rozhodla své naprosto trapné a nikým nežádoucí obkecávání o tom jak úžasně se jí zamluvila tahle povídka, odložit.
Upřímně se hrozně těším na pokračování, vlastně se ho teoreticky nemůžu dočkat. *Kroutí hlavou a má nutkání strávit zbytek života seděním u klávesnice a mačkáním klávesy F5* ... Nemám slov, dostala jsi mě, tohle .. Ne já nemůžu pokračovat, prostě... dokonalí. Nic lepšího jsem nečetla a to už jsem se prokousala tolika povídky že by se mi vážně nechtělo na každou z nich podrobně vzpomínat.
Opravdu se těším, máš mou hlubokou úctu, smekám před tebou, tohle mě dostalo. ^^ S pozdravem Rin.

14. 11. 2013 - 07:51

loki: Tomu říkám čtenářské nasazení! To je komentář! Děkuji velice, těší mě to moc. Spolehlivý pohon (ano, člověk je tvor úplatný a pokoutný pisálek dvojnásob - kolik já bych jen měla volného času, kdyby nebylo komentářů!) do dalšího psaní. Povídka vychází vždycky na středu a na sobotu, občas proložená povídkou (jako tomu bude teď v nejbližší termín, sorry ), tak príma vědět, že je tu další ulovená dušička v mé vodníkovské sbírce

---
loki.pise.cz

14. 11. 2013 - 12:04

rin: loki: To je mi fuk, přečtu všechno co napíšeš a je mi jedno co to bude, prostě líbí se mi jak píšeš, je to hrozně záživné, dokážu u toho sedět a prokousávat se tím celý den a neunikne mi vůbec nic, krásně se to po tobě čte, vhodná slova, velice vtipné fráze, u kterých jsem se vážně hodně pobavila, samosebou že se těším na pokračování a je jedno kdy vyjde, prostě až bude, tak bude. ^^
Ze začátku jsem se jen tak letmo mrkla co asi tak bude dál, tak jsme začala číst, chytlo mě to už od začátku, ale jakmile jsem četla dál, (achjo, už je to tu zase a nezavře zobák, nahazovat jí vhodné téma je jako sám sebe ukamenovat) prostě jsem nemohla přestat, a teď jsem na konci - Tak.

Je úžasné jak dokonale jsi vystihla povahy, ať jsem četla spousty povídek na Thora, Lokiho a ostatní, nikde se mi postavy povahově nezalíbili tak jako tady, prostě bomba. Tomu se říká povídka, jen tak dál. (Můžeš se těšit na každý další komentář ode mne. (Protože tohle nemůže zůstat bez komentářů, nikdy).

Wow, jsem mimo, tohle se ještě nikomu nepovedlo, když jdu ráno ven, mám celý den připitomělý výraz v obličeji a nerozeznatelný úšklebek nad povídkou, ,mnohdy se mi stane že si vzpomenu na jednu z kapitol a začnu se smát uprostřed davu, což je pro většinu mého okolí naprosto nepochopitelné, ale mě je to jedno Klobou dolů. (A kdyby to šlo, pokleknu před tebou). *poklekla*

14. 11. 2013 - 15:54

porcelandoll: Vau, prosím tě nepřestávej psát, ať už tuhle povídku nebo něco jiného, máš užasný talent psát velice čtivé povídky

14. 11. 2013 - 16:43

jarmik: Takové uznání od jiných by člověk nepořídil snad ani za peníze...

---
jarmik.pise.cz

14. 11. 2013 - 17:08

loki: Rin: pani, uvádíte mne do rozpaků. Vždyť si odřu nos o strop a místo psaní si tu budu poňuchávat nad komentáři Děkuji za všechnu tu chválu, sice se vždycky stydím, že bych měla psát ještě líp, ale... bez ale. Děkuji (Taky se hihňám na ulici a narážím do kandelábrů, když se moc vžívám do některých scén... ach ten Loki. )


Porcelandoll: po takovémhle povzbuzení mého ubohého psaveckého sebevědomí to jde samo.


Jarmik: no, to víš že ne. To musí jít od srdce a s pohledem upřeným do modrých očí Velkého Idolu.

---
loki.pise.cz

14. 11. 2013 - 19:07

nerla: Já bych tě někdy strašně chtěla vidět, když se hihňáš, tady mi nějak fantazie selhává

---
kvik.blbne.cz

14. 11. 2013 - 19:29

loki: Ohlížej se po zvuku otloukaných kandelábrů

---
loki.pise.cz

14. 11. 2013 - 19:33

rin: loki: Tak fajn, a žádná paní nejsem, na zdvořilostech si potrpím ale až do takové hloubky ne... Na poňuchňávání není přece nic špatného :3 *Zatváří se poměrně ublíženě* Aspoň nejsem sama, ale někdy to vážně nemá chybu, hlavně na společenské poradě, kdy se mi to jednou málem vymstilo... Ale loki je loki.. ♥

14. 11. 2013 - 21:09

misao deino: Tak oblek, jo? Mám pocit, že Tony by postavil něco i z hromádky špendlíků a kusu rezavýho železa.

15. 11. 2013 - 10:21

loki: Rn: Loki je Loki, ale začínám si dělat naděje, že si své čtenáře najde i ten crossover mezi Torchwoodem a Šmoulama, co jsem ho dneska ráno vymyslela! Na poradě to musí být bezva. Jestli tě to utěší: očividně se z toho nevyroste


Misao Deino: co by byl Tony bez obleku! To prostě musí být. A ze spínacích špendlíků se náhodou dá udělat krásný brnění. A koneckonců slíbil, že si půjde Lokiho vyzvednout...

---
loki.pise.cz

15. 11. 2013 - 13:05

mandelinka: Jednou zapomenu komentovat a už se mi na pozici Nejoddanější Stalkerky snaží protlačit někdo jiný. Nemyslím, že bych si to chtěla nechat líbit. Tak opatrně!
Díl je spolehlivě boží, jedna filmová scéna za druhou. Najde Stark Lokiho mrtvého?
(Chci si přečíst Torchwood x Šmoulové? Nesnáším obojí, ale toho času zabitého sledováním dalších dílů, když to změníš... )

16. 11. 2013 - 08:09

loki: S tím Stalkerem jsi mě dobře zmátla, znám to jenom jako knížku Leč neobávej se, tvá pozice není ohrožena, čokoládu jsem od Rin ještě nedostala Všichni umřou! V krvi a utrpení, ho ho ho. (Nechceš, ale i kdyby ti omylem sklouzlo očko, neobávej se ničeho, nezměním. )

---
loki.pise.cz