Článek Lokiho nekromantka 13

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Lokiho nekromantka 13

25. 03. 2014 - 16:53

veru: Poklona! Vážně píšeš úžasně! Chudák Janike, takhle ji vkopnout do světa, kde se toho za 18 let tolik změnilo. Fury se nikdy nezmění! A Tony, ummm, sympaťák :3 ale já stejně radši Lokiho Co se stalo za 11 měsíců? Povííídej prosííím Těším se na další

---
veru.pise.cz

25. 03. 2014 - 17:58

nerla: Vím, že jsem byla hrozně nadšená z prvních dílů. Teď jsem nadšená z tohohle. Je to napsané skvěle a hrozně reálně, jako bys to měla zažité na vlastní kůži, tentokrát beze zbytku věřím všem pocitům a myšlenkám a dokážu se vcítit do Janike. A máš tisíc bodů za Starka - víšco, já Lokiho zas až tak nežeru, ale Starka z jeho filmů a z téhle povídky bych brala ve vteřině. Takže dík

---
kvik.blbne.cz

25. 03. 2014 - 20:21

chane: WOW tak tohle bylo opravdu vyčerpávající, tolik pocitů nálad dobročinnosti. Ale nechtěla bych aby jsem zmizela na 18 let a pak se objevila nic nevěděla, nesnáším nevědění.
Povídka je dokonalá a tak realná že kdyby jsi na konci napsala že je to dle skutečných událostí tak bych se nedivila. Je to opravdu živé umíš nádherně psát. Doufám že těch 11 měsíců neznaméná pauzu protože to by mě zabilo. Moc se těším na další kapitolu.

25. 03. 2014 - 20:44

alicesafira: Odpusť mi prosím, že komentuji až teď. Upřímně, chtěla bych tě.zahrnout objímáním, radostným výskáním a pištěním. Jsi úžasná! Přidáváš kapitoly v krásných intervalech, máš smysl pro humor, a, to je nejpodstatnější, nejúžasnější a nejlepší-píšeš o Lokim! Hurá! Ať se tam objeví, prosím! To by bylo super. Jak na to tak koukám, tak ale bude nějakej žúžo převrat! Jupí! To bude taky bomba! Achjo, přála bych si, aby to měloalespoň milion kapitol. Už teď. jsem na umření, že to chceš ukončit. Upozorňuju tě, že mě budeš mít na svědomí! Achjo, a oni si ještě ani nedali pusu...
Zkrátka, cituji malou Alenku:
"Úžasnoucnější a úžasnoucnější..."

25. 03. 2014 - 20:51

kaoru: Chudák holka. Hodit ji takhle do budoucnosti (naštěstí zase ne o tolik, co mě napadlo posledně). Ty její pocity jsou hrozně reálně popsané. Takhle podobně se cítím, když dočtu nějakou skvělou knížku, nebo skončí nějaký momentálně oblíbený seriál/film. Jenže na rozdíl od ní se k tomu můžu vrátit. Ale i tak je to takový pocit, jak probudit se ze snu a připadám si mimo a je mě smutno. Úplně jí rozumím...
A ty ji ještě necháš čekat na konec jedenáct měsíců. Ale už se strašně těším jak to dopadne.

25. 03. 2014 - 21:41

vel: Napadá mě, jestlipak si Loki příjde pro meč?)No, vzhledem k tomu, že odhadovala, že v podsvětí byla cca 3 roky a na Zemi z toho je 18 let, tak jestli se diví, že jí Loki ještě nevyhledal a ani po 11 měsících, tak u něj na Asgardu může jít tak v přepočtu o pár dnů, než si sbalí saky paky a pofrčí se podívat za ní.....Jinak opravdu super popsaná realita, taky bych snad věřila, že se to stalo.....a doufám, že se Loki ještě objeví aspoň naposledy.....raději bych určitě jeho než Starka viděla jí poblíž. Už se moc těšííím na další

25. 03. 2014 - 23:31

loki: Veru: děkuju! Vznikalo to mimořádně pracně, tak jsem ráda, že to na tom není moc znát Fury je nenahraditelný, tak o sebe musí dobře pečovat, pravidelně si leštit pleš, a tak


Nerla: že jo, tady mu to sedlo. Ale přinést mi někdo takovou kreditku, tak je mi sympatický, i kdyby měl růžové culíčky a v každé větě říkal třikrát "ty vole".


Chane: že je to podle skutečných událostí praskne až v polední kapitole, tak zatím nikomu ani muk. Původně těch měsíců mělo být devět, ale pak mi došlo, že by to mohl někdo špatně pochopit a ještě jsem je na poslední chvíli přepisovala


Alicesafira: hle, nová čtenářka, to vždy potěší, zvlášť když vládne tolika milými slovy Děkuji děkuji! Pusa bude, slibuji. Nějaká. Ještě nevím koho s kým, ale bude určitě. Co by to bylo za poslední kapitolu, kdyby tam nebyla pusa? I kdyby měl Fury přát Natashe k narozeninám, pusa bude!


Kaoru: mohla dopadnout hůř, taky jí mohli vysadit v deštném pralese... Pocit bídný, taky mi je jí málem líto, ač jsem starý necita, ale zase ocitnout se pod Starkovou ochranou, ach ach ach...


Vel: Stark už je málem stařík, ten už se o takovou mladici snad pokoušet nebude Čas běží všude stejně, to jen podsvětí jejím lidským smyslům udělalo neplechu. Holt "jenom člověk"... A děkuji! Taky už se těším na další (protože potřebuji dovolenou jako sůl)

---
loki.pise.cz

26. 03. 2014 - 09:57

alicesafira: Tak. A teď sáhodlouhý komentář.
Předně bych chtěla říct: omlouvám se, že to píšu někam, kam to nepatří, k povídce, kterou už jsem komentovala, ale bála jsem se, že bys to nečetla.
1)Lokiho nekromantka
Je to užasný, boží, dokonalý. Janike jsem si moc oblíbila. Je to takovej ten typ, co, mě prostě rozesměje. Kapitoly jsou super dlouhé a tak alespoň za tři minuty nekvílím, že už je konec. Tak alespoň to.
2)Lokiho armáda
Máš úplnou pravdu. Už jenom, kdyby se ten Loki pousmál, určitě by šla víc jak polovina zeměkoule do kolen. A to s tím dárcovstvím... Taky pravda
3)Život za život
Hehe. Tak Hulkie, jo|? A dítě? Panenko skákavá
4)Tři noci pro lásku
Dominika je boží! prosím, nenech ji jenom tak zmizet. I Loki si zaslouží být štastný
5)Nepřítel s výhodami
Loki a Natasha? Po Dominice? no potěš koště XD
Dál už tě radši nudit nebudu...
Jenom snažně prosím o pokraování Spal jsem já s matkou alespoň jednoho z nich?
Pokráčko, prosím

26. 03. 2014 - 15:03

electra: 18 rokov!?!?!?!!?!?! Ja by som sa zbláznila! Kapitola síce bez Lokiho, ale aj tak nádherná. Veľmi by ma zaujímalo, ako to bude pokračovať. Tony je milý, a Thor dalo sa čakať, že ak niekto, tak on sa o ňu postará, však aj na Ásgarde chcel, ako jediný pre ňu to najlepšie.

---
http://poviedky-vseho-druhu.blog.cz/

26. 03. 2014 - 15:14

vendy: Abych pravdu řekla, čekala sem, že to bude víc I když, osmnáct je taky dost
Doufám, že tvoje povídka nebude prorocká. Nechtěla bych aby takhle za osmnáct let vypadal svět. Jakési brýle na očích jako počítač, ee. Už by nikomu nejspíš nepřišlo divný, kdyby si někdo povídal pro sebe. Ee, nelíbilo by s emi to.
Tahle kapitola se mi strašně líbila Byla tam hustá hláška, ale jaksi sem četla asi před 3 hodinama a to víš, moje hlava děravá zapomíná úpklně všechno. Dokonce i publikovat povídku. ehehe no, to je jedno. Prostě, úžasná kapitola.
O 11 měsíců později, na to se těšííím 3 Kdyby tam bylo 9, tak bych věděla, co by s emohlo stát I když, asi bych nevěděla kdy, ale to nevadí

---
povidkyjpv.blog.cz

27. 03. 2014 - 12:24

loki: Alicesafira: páni! Všechno mi chodí na mejl, nenechám si utéct nic
1) Díky díky díky. Taky mě ta holka baví, i když by bylo zajímavé ji potkat naživo, jestli by byla snesitelná Jen kapitoly nejsou "super" dlouhé, ale "odpudivě" dlouhé.
2) To jsem někdy napsala...? A jooo! No jo, tomu se nedalo odolat.
3) Byla jsem pevně rozhodnuta přijít na nějaký "přirozený" způsob, jak je dát dohromady.
4) Mám pocit, že Dominika byla taková charakterová příprava na Janike Určitě je v plánu se nad ní ještě zamyslet, ale aby to bylo nosné... no, uvidíme.
5) Se stane, no. Je to přítulné, je to po ruce...
6) Pokračování Spal já jsem... by mě taky lákalo, ale vážně nevím, jak to pojmout, aby to nebyl jen slabý odvar )
Máš u mě kafe za projasnění pisálkova dneElectra: Thor je oběma nohama na zemi, v tom to je A mám podezření, že bral Lokiho jako trochu neodpovědného... mladší bratr prostě... u koho je třeba zahladit průšvihy


Vendy: však jsem plánovala původně víc, ale pak bych se tak opájela popisem budoucího světa na úkor dění, že byste mě asi ukamenovaly Ony brýle jsou reakcí na google glass, o kterých se poslední dobou hodně psalo, a vzato kolem a kolem, človíci se sluchátkem v uchu a telefonem v kapse si sami k sobě povídají už teď. Jen se to celé víc rozšířilo A díky!

---
loki.pise.cz

27. 03. 2014 - 15:24

alicesafira: To kafe si dej raděj ty, ať, až někdy budeš psát ráno, nám u toho neusneš s hlavou na klávesnici
Snad bude to pokráčko na tuhle kapitolu a Spal já jsem... brzo. Hodně brzo

29. 03. 2014 - 13:17

alcazar: Obdivuji líčení těch neopakovatelných obrazů z Asgaardu, Vír, i postav... Je to celé nakažlivé, někdy dost blízké, i když odjinud. Občas se přistihnu, že o tom příběhu přemýšlím i jen tak během dne.
.
.
To je budoucnost, člověk si zavolá a hned ho seberou. No co se divím. Oplatí svým způsobem, takže na smrtelné posteli, jak jinak. :o)

29. 03. 2014 - 21:47

moira: dlouho jsem si chtěla něco přečíst, a až teď jsem narazila na něco, co mě doopravdy zaujalo. Shrnu to asi takhle:
zjůůůůů!!
Poblázněná pitomá reakce puberťačky, ale pal to čert.
Sice jsem trochu doufala, že nebudu muset čekat na další kapitoly a povídka bude už tak nějak u konce, ale stejně jsem nadšená, že jsem na tu povídku narazila.
Klady Ti vyjmenovávat nebudu, asi je znáš (vtip, dobře pojatá dějová linie, jistá realističnost a držení se v mezích, což je strašně sympatické...), co mi asi jako jediné nesedlo, bylo chování Lokiho, mám ho prostě zafixovanéh jako parchanta, asi tak. Ale na druhou stranu - bez toho by nevznikl tento příběh, takže jsem Ti to už někdy na začátku odpustila a teď si to jen užívám. Jsem zvědavá, co se ještě stane. .))

---
moira.pise.cz

29. 03. 2014 - 22:45

loki: Alicesafira: dopsáno... To je úleva!Alcazar: ty víš, jak na mě, viď. Vír mě trochu potrápil: měla jsem naprosto konkrétní představu, asi až příliš, a nepovedlo se mi ji přenést na papír. Ale ještě si s ní pohraju, zasloužil by si originální příběh Budoucnost už máme, kolik lidí nakonec rezignuje a v mobilu si to čtení polohy zapne?Moira: jů jů jů, nová čtenářka Poslední kapitola bude v pondělí, to se dočkáš snadno - ještě je tu dost co dalšího na čtení Tak mě těší, že zaujalo. (Beztak by správně měla být poslední kapitola tohle. Cokoli dalšího se stane je jen ryzí optimismus a úlitba fanynkám. ) Jestli ti to pomůže k realističtějšímu hajzlíkovi Lokimu, ber to tak, že všechno, co dělá, je naprosto a zcela užitečné jen a jen pro něj a sleduje tím pouze vlastní cíle. Je na ni "hodný"? No jasně, potřebuje ji. Ale přitlouct taťku na skálu? A ještě to chodit spokojeně pozorovat?

---
loki.pise.cz

29. 03. 2014 - 23:39

moira: uh. Jsem klikař.
Když chci být fanynka, potřebuju nějaký speciální oblečení, nebo stačí jakýkoliv tričko s Lokim?
Když to podáš takhle... wait, je to trochu děsivé, docela se začínám o J. bát. Neplánuješ něco velkýho, jako třeba Lokiho amnézii a následnou ztrátu jakýchkoliv zábran, nebo něco ve velkým stylu, něco, na jehož konci skončí J. zatraceně špatně, že ne?

---
moira.pise.cz

30. 03. 2014 - 08:34

loki: Trička mám dvě, takže tady si vystačím sama Obávat se netřeba, myslela jsem to doslova, s tím optimismem a vyslyšením čtenářek Tisíc let amnézie, to zní drsně. Úplně vidím, jak pak sedí se svým asgardským psychoanalytikem a tři roky jim trvá to všechno probrat

---
loki.pise.cz

30. 03. 2014 - 21:48

moira: ou ou. Já sem mrcha, já raději smutný konce, i když pak nadávám jak špaček. Je fajn, že existují i lidičky, u kterých si můžu být jistá, že když sluníčkový konec nebude, můžu je k tomu ukecat.
Nevím, koho při té představě lituju víc. Psychoanalytika, nebo zbytek světa?

---
moira.pise.cz

30. 03. 2014 - 22:09

loki: Pšt, ale dočkáš se maličkého dovětku, ještě příští týden, který by tvé temné já mohl trochu utěšit. Ale nikomu to neříkej

---
loki.pise.cz

30. 03. 2014 - 23:11

moira: Ty jsi tak tajná.

---
moira.pise.cz

30. 03. 2014 - 21:00

alcazar: Varianta A: No vidíš, Tobě přijde popis Víru nedokonalý, ale obecenstvo je u vytržení. Asi to tak špatné tedy nebude. :o) Nicméně pokud zůstaly skryty nějaké rezervy ... případné další zpracování bude vskutku ohromující.
Varianta B: Vlastně máš pravdu, dají se tam najít místa, nad kterými se poněkud pozastavuji. A i zvýšená frekvence překlepů dává najevo, že Vír je nadtéma, které se svým způsobem bude vždy vymykat všem, bez výjimky, takže...

30. 03. 2014 - 21:06

loki: Varianta A se mi líbí
B, obávám se, vypovídá hlavně o tom, že nemám betu a nemám napsáno dost dopředu, takže se chyby nevychytají.

---
loki.pise.cz

30. 03. 2014 - 21:40

alcazar: Varianta B především vypovídá o mé obskurní touze napsat Ti negativní komentář, protože k pozitivním mě Tvé výtvory doženou vždycky, což už nás oba nudí. :o)

30. 03. 2014 - 22:11

loki: Nenudí To je ti až podivuhodné, jak moc pozitivní komentáře nenudí - no fakt, to by člověk neřekl Asi budou něco jako kafe s mlíkem, to se taky nepřejí. Ale snahy si cením

---
loki.pise.cz