Článek Na dosah ruky II. - čtrnáct

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Na dosah ruky II. - čtrnáct

17. 01. 2015 - 19:51

sitara: Áááá, další dávka! To bylo báječný, jak jsi popsala jejich pocity, ty šoky, tolik jsem se do toho vžila, úplně mi naskočila husí kůže! Prosím, prosíííím, musíš je nechat vymyslet něco, co zachrání úúúúúplně všechny! Lidi, Sygin, Lokiho, planetu, další planety... musííííš Doufám, že ten plán s "pouhým adamantiem" zabere a nakopou jim ty jejich tělesný mimozemský schránky! Nedokážu si totiž představit, jak by dokázali žít s tím, že obětují Sygin nebo ty lidi - to mi vlastně celou dobu, co jsem četla, běželo hlavou... jak by lidstvo žilo s myšlenkou, že sedmdesát milionů mladých si odvedli ňácí emzáci - a to by ani nevěděli, co přesně je čeká (mimochodem, to jsem minule zapomněla zmínit, ale nápad s roky se z těla prokousávajícím vetřelcem je fakt nechutný, ale dobrý, víš jak, takový nechutně správně děsivý Tvá fantazie je děsivá ) Obvykle Furyho v povídkách moc nemusím, ale u tebe se mi líbí čím dál víc Jak to tam vzal krásně do ruky a všechno si zrežíroval podle sebe, s volnou rukou pro Avengers (a propos - kde že se fláká Steve?!), ale trochu se děsím toho, co ho možná někdy později napadne... No, vůbec si nedokážu ani tipnout, jaké by mohly být věci příští, ale ať už to vymyslíš, jakkoliv, vím, že to bude nářez Díky za skvělou kapitolu, snad ani nemusím psát, jak moc se těším na pokračování

17. 01. 2015 - 20:00

maki friday: úžasné! nádhera! dokonalost!
jako vždycky perfektní! měla jsem co dělat, abych se při Tonyho poznámce o útoku magnetků neválela smíchy po zemi
Tajně jsem si přála, aby se Loki více zapojil k Avengers a moje přání se splnilo děkujeme ti mnohokrát

17. 01. 2015 - 20:32

lumonafox: Tak buďto z těch lodí udělají magnetky a nějak je tím rozbijou, nebo Hulk dostane násadu na zuby a bude kousat. Mimochodem Nat jako biologická zbraň taky není špatnej nápad. A ještě mě napadlo...kdyby někdo vzal hodně nabroušenej kus toho vibránia a začal s tím mlátit ufíkům do lodě...neudělalo by to tam díru? Nebo to řeknu jednoduše...Hulk+Steevův štít+povrch lodi=díra?
Jo a...strážci galaxie...Peter Quill...prý jeho otec má být někdo jinej než v komixech. Má pisálek nějakou teorii kdo to bude?

---
lumonafox.blogspot.cz

18. 01. 2015 - 09:47

catrina: Krásná kapitola. Konečně nějaké rozumné řešení. Teď tam ještě nějak nastrčit Hulka, který si oblíbí Lokiho a bude naštvaný, že mu někdo bude brát jeho novou oblíbenou hračku, a Thora, jemuž začal chybět malej bráška, a máme celkem dost velkou palebnou sílu. Když k tomu přičteme duo, které nebude chtít poslouchat Tonyho lamentace a Kapitána s jeho smyslem pro spravedlnost a nakonec Tonyho.... no prostě Tonyho. Emzáci, třeste se.
Nebo jiné řešení - emzáci unesou Tonyho a v Lokim se probudí jeho jotunské dědictví. Jako král pošle zprávu do Jotunheimu a z mrazivého světa se přiřítí celá armáda ledových obrů připravena získat zpět svou královnu (Tonyho) Nechť žije je král Loki a královna Tony.

18. 01. 2015 - 13:43

loki: Sitara: já tě chci domů, budu si tě pěstovat v láhvi od okurek. A jak, zachránit všechny? Copak jsem Hollywood? (Skoro se mi to nechce dopisovat, hele, protože nakonec jeden z těch konců vybrat musím, že jo. ) Kde se fláká Steve se dozvíme hnedle v prvním odstavečku příštího dílu


Maki: díky díky díky, mé skromné já je poctěno Loki se pojí zjevně ochotně, ale chudák Banner, ten z toho málem zelená...


Lumonafox: vtip je v tom, že ty lodě nejsou na oběžné dráze. Zaparkovaly se o kus dál. A oni se k nim prostě nemůžou dostat, i když věřím tomu, že by se jinak opravdu zkusili klidně i prokousat Ovšem pozor - jakýkoli útok musí být současně na obě, jinak ta druhá se zatím pokusí srovnat co největší kus Země se zemí.


Catrina: Thor by jistě přišel vhod Žel, uvíznul na Asgardu a nemůže se dostat na Zem, když je Duhový most odříznutý A to samé s Jotunem. Loki by jistě neváhal si houknout, ale nemá jak. Ale stejně, emzáci třeste se, však oni něco asi možná i vymyslí...

---
loki.pise.cz

18. 01. 2015 - 22:19

vithra: Ten konec hele paráda ale stejně sem zvědava co z toho bude. Torchwood sem bohužel neviděla

---
vithra.pise.cz

18. 01. 2015 - 23:18

sun: Opět parádní kapitola! Díky. Chudáci, mají zamotané hlavy. Furry se mi líbí - je to Furry. Odlehčené vsuvky ala... taťka s armádou, magnetky, lednice, biologická zbraň Nataša, stěhovací tým.... - vždy vymyslíš něco, co mě rozchechtá, až se doma ptají, co to zase čtu.
Jásala jsem, že měli alespoň malilinkatý kousíček času, kdy spočinuli v náručí. Taková pidi romantika. Oba moc nešťastní (alespoň se mi tak jeví i Loki) - óooo zoufalý Loki, který to dá najevo by se mi moc líbil.
Vím že je navenek neprojevuje (trochu OT - miluju scénu nešťastného Lokiho, která nebyla ve filmu - je škoda, že některé scény Lokiho nebo Thora tam nedali, jejich postavy by byly více vykreslené co se týká povah a emocí), ale tady by mohl, trochu, co myslíš?

18. 01. 2015 - 23:32

loki: Vithra: Torchwood už je vyždímaný a jsme z něj pryč opět ve vodách autorského sadismu, takže to vůbec nevadí. A věř, o nic jsi nepřišla.


Sun: díky, díky! Loki je zoufalý, a klidně se vsadím, že by nějaké to objetíčko ocenil, ale bohužel je to celé z pohledu Tonyho, který když se zabere do práce, nevnímá nic. A možná je to dobře - teď jde o život, o mnoho životů... a oni to musí stihnout včas; a teď zrovínka píšu, proč je to tak důležité. Navíc Tony to občas nevnímá RADĚJI - nesnáší být bezmocný. Z pohledu například Jarvise by to byl asi hodně jiný příběh a emocí by v něm lítalo mnohem víc Jinak souhlas, některé vystřižené scény (i když nevím, jestli myslíme ty samé, ale už je to fakt dávno, co jsem je viděla) vůbec nechápu, proč šly pryč, to stavělo Lokiho do dost jiného světla. Nebo asi právě proto... Tady si rozhodně Loki ještě užije důvodů ke splínu víc než dost.

---
loki.pise.cz

19. 01. 2015 - 00:09

steeeva: po prečítaní tohto dielu som si dala pauzi a čučala na obrazovku a vstrebávala všetky emócie ktoré si u všetkách popísala a poviem ti bol to teda poriadny balík
no teraz si to pekne zhrnieme aj aj moje rozpoloženie po prečítaní
pekne po poriadku prekvapenie Nick tam dokázal jakš tak sedieť po tichu a ovládať sa aj keď som cítila, že by vyskočil zo stoličky
potom to bolo ako Loki pred všetkými v podstate priznal, že sa nestará len sám o seba ale má srdce a Sygin nedá to bolo strašne pekné
kolab Tonyho mysle a tela následne v Lokiho náručí a nasávajúci energiu jeden z druhého ani neviem kto ju potreboval viac no bola to silná momentka fakt naozaj pekná a hlavne Lokimu to bolo jedno, že ich vidia takto v ich intímnej chvíľke tak to musel byť ale poriadne mimo a to sa mi ani za mak nepáči ale vôbec od neho som čakala nadhľad ale ten je akosi fuč je to všetko zle
ja som z toho na nervy tiež nie len oni, už mi aj z toho šedivejú vlasy no fakt
do tejto úlohy mu teraz akosi fušuje Banner od ktorého by som to nečakala ako je to pohodový chlap, ale žeby on upokojoval ostatných, asi mu nič iné neostáva
ale hurááááááá svitla nádej adamantium hmmm tak to je celkom šikovne za to ťa chválim pekne si to vymyslela už len počkať čo sa bude diať a čo všetko im dovolíš
potrebovalo by to už konečne nejakú uvoľnenú časť respektíve ja ju už suuuurne potrebujem lebo som celá napätá jasnačka

---
tom-w-hiddleston.blog.cz/

19. 01. 2015 - 15:49

akkarra: Já zírám, tak on šílený plán nakonec vymyslel Bruce. Teda ne že by mu Tony zdatně nesekundoval svojí variantou s hamburgry, ale první místo tentokrát získává doktor.

20. 01. 2015 - 07:39

loki: Steeeva: v pořádku, že je co vstřebávat, však je to taky dráááma! Banner je holt jednou doktor, takže má uklidňování v popisu práce. No a ostatní zase mají v popisu práce nepropadat panice - tam ale musí být atmosféra! Až na Tonyho holt, ten by se truhlík potřeboval vydejchávat do pytlíku. A díky!


Akkarra: to jo. "Tony, vymyslel jsem světlo, bude to taková bílá věc, hrozně rychlá, vymysli mi žárovku!"

---
loki.pise.cz

20. 01. 2015 - 12:29

eithne: Obědová přestávka č. 12: přečteno!

Dobrý, dobrý! Už to není tak bezútěšný, když se tam konečně začalo i jednat. Měla jsem k tomu i pár bodů, které jsem chtěla do komentáře vychválit, ale chtělo se po mně během čtení tolik věcí (to mám z toho obědvání v kanceláři, ale když on jinde není internet), že jsem všechno zapomněla.

Ale líbilo

---
eithne.pise.cz

21. 01. 2015 - 13:26

mandelinka: Chvíli jsem si říkala - Stark a panický záchvat? No fuj. Pak mi došlo, že je to kánon
Hrozně se mi tam líbí, jak se všichni v klidu a bez házení klacků pod nohy ostatním snaží dělat to nejlepší co můžou, zcela nesobecky, a přesto to občas není ve vzájemném souladu a ledacos si tají. Bruce je skvělý, klidná nenápadná síla v pozadí. Lokiho pojetí svobody je velmi rodičovské Monopóly mě rozesmály velmi. Je to celé skvělé.

21. 01. 2015 - 15:19

loki: Eithné: takové stříhání metru naruby Vychválení si tedy přimyslím (aspoň si tam doplním co je libo ) a děkuji! Připadá mi to sice bezútěšnější než dřív, ale to bude tím, že vidím do budoucnosti.


Mandelinka: ách, ty sis dneska šplhla. U Bruce sis určitě taky šplhla, jistě by ocenil, že ho někdo popisuje jako "nenápadnou" sílu Příští kafe jde na mě (o to ti šlo, že jo ). Děkuji!

---
loki.pise.cz