Článek Na dosah ruky - 40.

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Na dosah ruky - 40.

06. 12. 2013 - 09:49

nerla: Byl čistý, rány měl ošetřené a po chvíli zmatku dokonce poznal Lokiho pokoje. - Chudák Sygin
Jé, Cimrman už prosákl i za Velkou Louži! A vesmír!
A tentokrát Sygin na scéně - úsměv? Ta holka je drsňák!
Jo a tenhle konec ti taky nikdo nevěří, proboha, kdo by při tolika náznacích skutečně odešel? Stark je trotl.

---
kvik.blbne.cz

06. 12. 2013 - 17:32

lochneska: Az jednou dostanu infarkt, budes me mit na svedomi. To nemohl Sygin nekde hodit ze strechy? Stark se prece nikdy nevzdava! (Mas kliku, ze Loki prezil.)
Uzasna kapitola.

06. 12. 2013 - 17:46

scar*: Minule jsem měla málem infarkt z Lokiho "skoro-smrti", dneska odpoledne jsem měla málem infarkt z Lokiho další "skoro-smrti" v Thorovi 2 ( Kdo by měl zájem, už je to v oběhu jako kinorip s vloženýma titulkama)a před chvílí jsem měla málem infarkt z tvého "skoro" konce. Umřu na srdeční příhodu!
Díky všem známým bohům a jiným entitám, za to že jsi máslo a dočkáme se dalšího pokračování! Né že by mi vyloženě vadily špatné konce, ale vždycky si přijdu o něco ochuzená. Asi budu fakticky příšerná citlivka.
Vážně?! Tony je idiot. Několik odstavců nad jeho zbabělým úprkem je, že je mu Loki vším a pak bum prásk,a proto se vrátim na zem ! ;D
No už jinak k tomu snad ani nemám co říct, jen že se vážně těším na další pokračování, těší mě vidět se na listině slávy na začátku kapitoly a že doufám, že to pokračování bude dříve, než je zvykem.

06. 12. 2013 - 17:47

scar*: PS: Těší mě že nejsem jediná koho dostáváš do podobných stavů !

06. 12. 2013 - 18:43

maggi: Dohnala jsi mě k slzám.. Na "konci" k ještě větším slzám. Ale v tom tvém dodatku o tom, jaké seš máslo, jsi mě dohnala k úsměvu Já jsem ti neskutečně vděčná za to, že to máslo seš a taky za celou tuhle povídku
Těším se na Jarvise a Undisu (doufám, že tam s nima něco bude! ) Aaaawweee!

---
maggi-pise-na-strane-zla.blog.cz

06. 12. 2013 - 18:52

maťa: Oh... Ja som sa už vážne bála, že to skončí TAKTO Chcem happy end, chcem ich dvoch spolu A moje srdce si už zvyklo

---
books-mylife.blogspot.sk/

06. 12. 2013 - 19:02

veru: Tohle je kruté. Velmi moc kruté. Nejdřív Lokiho skoro zabiješ a pak necháš Starka odejít?! Bože, Tony je blbec. Já bych se od jeho lůžka nehnula ani na krok, natož zpět na Zemi! Ale řeknu ti, když jsem viděla napsaný dole pod článkem Konec, málem se mi zastavilo srdce! A pak o sto kilometrů níž vymodlené Pokračování. Já málem skákala radostí!
P.S.: A trvám na puse! Chci, aby si ti dva dali pusu! Aspoň na rozloučenou. A na to si klidně i dupnu!

---
veru.pise.cz

06. 12. 2013 - 19:25

loki: All: děkuju všem za komentáře. Strašně mě baví


Nerla: když si nabrnkne zadanýho, nemá se co ksichtit Stark sice JE trotl, ale fakt je tak divný, že nechce ženáče? Navíc ho Astafal - Syginin otec - právě zachránil... je oba. To se pak blbě staví na zadní.


Lochneska: přece bych si nezabila Lokiho! Po čtyřiceti kapitolách! Tsss. Takovej umělec nejsem. Je to ff, ne antické drama


Scar: ticho tam, já jsem pevně odhodlána si počkat na KVALITNÍ kradenou verzi (V kině jsem na tom byla dvakrát, mám předplaceno. ) U dlouhých věcí také nemám ráda špatné konce, to je mizerná katarze po tolika emocích. I když... hele, kdo ví, jak to dopadne, že jo No a viz výše, je vážně tak divné, že mu nechce jít za svědka?


Maggi: myslím, že vztah Jarvise a Undisy bude nastolen zřetelně. A nebéč, vždyť skoro nikdo neumřel (Jooo až se Loki probuzí za padesát let a půjde se podívat na Starkův hrobeček, TO bude kapesníků! )


Maťa: jejich nejspíš taky...


Veru: viz výše a výše. Fakt myslíte, že se chce dívat, jak se chystá svatba? Mohu slíbit delfíny v zapadajícím slunci, bude to uspojivé?

---
loki.pise.cz

06. 12. 2013 - 19:32

kler: Nádhera! Jestli uděláš špatný konec, tak si mě nepřej! Čtu to jedním dechem, myslím si že by navíc byla škoda je teď rozdělit. Každopádně jsem tohle vůbec nečekala! Moc se těším na další kapitolu.

06. 12. 2013 - 21:02

mandelinka: Mít dluh u otce nastávající svého milence, to je boží Nedivím se, že vzal roha. Dá se znovu dohromady s Pepper, Thor ho přetrhne vejpůl s Loki bude truchlit nad JEHO hrobem.

06. 12. 2013 - 21:24

doxii: Bravo. Já smekám...skoro mě až mrzí, že to není skutečný konec. Protože já ho naprosto zbožňuju. Vážně!!! Vím, že jsem minule psala asi něco trochu jiného, ale vlastně ne...protože Loki žije (číslo 5 taky) takže jsem vlastně o to spokojenější... =D
Ale jistě, že ano. Jistě, že si přečtu i ten "ultimátní" konec. Vrhnu se na něj stejně dravě jako se hází oko po čokoládovém dortu - a zřejmě u toho budu mít i podobně zběsilý a chtivý výraz, ale tenhle konec...áááh *přihlouplí úsměv*
I tak ale, stejně jako zástupy ostatních, i má stále ještě náctiletá duše (duše nemá oči, takže dlouho neviděla mou občanku, kdyby ji viděla, asi by jednala racionálněji) prahne po růžovém slizu prýštícím z monitoru, neskonalém pathosu a typicky emerickém "and they lived happily ever after"
Každopádně fáze deprese se dnes nekonala - a ty máš u mě A+ za tenhle "né, ještě né" konec. Díky ti za něj, stále se u toho bavím =D

06. 12. 2013 - 22:02

tamias: Skvělý díl, ale docela se bojím to už je příště poslední díl? Přijde mi to jako včera co jsem narazila na tuhle povídku. Víc se rozepisovat nemůžu Hvězda se snaží sežkat napíječku a musím jí v tom zabránit.

06. 12. 2013 - 22:08

loki: Kler: trochu se bojím, že si poslední kapitolou tak trochu zkazím pověst - že vůbec nebude nečekaná... ale snad aspoň něco.


Mandelinka: asi si napíšu seznam alternativních konců. Budeš tam mít čestnou pozici A viď! Přesně. Konečně mu někdo rozumí.


Doxii: já jsem prostě tak strašně chtěla končit touhle větou! Skoro je mi líto, že těch konců není alespoň pět - bylo by tolik zajímavých možností z téhle situace. A já to tak prošustruju... (Ty až začneš psát, to budou obrazy! ) Růžové zdar. že bych na počest posledního dílu změnila pozadí?


Tamias: zato já mám pocit, že to píšu snad sto let Nabíječky chránit, tuhle jsem sháněla novou a asi by bylo snadnější (a patrně i levnější) si koupit nový notebook. Děkuji a jsem ráda, že jsi se ozvala!

---
loki.pise.cz

06. 12. 2013 - 23:34

doxii: pokud nebudeš měnit reálné Lokiho pozadí - tedy vlastní pozadí Toma Hiddlestona, oslavuj čest a slávu posledního dílu dle libosti =D třeba i změnou pozadí stránky =P
co se konců týče...klidně jich ještě 5 napsat můžeš...jsi autor a tvá moc nad textem i čtenáři je nedozírná - v podstatě jsi všematka této povídky...jen ten zlatý Ódinův trůn ti asi bude chybět =) Nedivím se, že jsi chtěla končit zrovna touhle větou, protože celkově je ten pobyt na Azgardu jako horská dráha a pak najednou *PUF* a vítej v realitě Tony =)
ke kompletnímu vyjádření se (né, nejsem ořech) mám ještě jeden dotaz - poznámka "ty až začneš psát" se vztahuje k tobě nebo ke mě...jelikož tenhle jinotaj mi nedochází =)

07. 12. 2013 - 10:36

loki: ...když já růžovou nerada... To s tím psaním bylo samozřejmě na tebe - tak pěkně ti to básnění šlo Udělat si kapitolku z alternativních konců mě sice lákalo, ale jednak už tady toho mám tak trochu plné zuby, jednak jsem právě až po uši v další povídce (tolik k plánům dát si chvíli oraz )

---
loki.pise.cz

07. 12. 2013 - 13:02

mandelinka: Jsem skromná. Stačí, když mi věnuješ nějakou povídku a nadepíšeš ji "mé múze Mandelince".

07. 12. 2013 - 18:25

loki: Tak to bys musela trochu přitlačit. Pár obskurních vývodů, to je prostě málo.

---
loki.pise.cz

07. 12. 2013 - 21:01

mandelinka: Čokoládku? Kafíčko?

07. 12. 2013 - 16:22

storm: Jedno mi řekni... proč sakra umíš tak dobře psát?

---
ladystorm.blog.cz

07. 12. 2013 - 16:24

loki: Věř mi... až toho napíšeš tolik co já... budeš psát ještě mnohem líp. Děkuju

---
loki.pise.cz

08. 12. 2013 - 13:47

ali nasweter: Tady někdo rád působí infarkty! Ale jo, má to své kouzlo. Ten konec jsem ti neuvěřila! Ani ten vážně konec! A kdyby tam ten dodatek nebyl, byla bych zničena. Jako chladný konec by to šlo, líbí se mi, ale my jsme tady všichni žhaví na ten šťastný. Nebo trošinku šťastnější? Bych od Heimdalla utekla rovnou zpátky k Lokiho posteli. Klidně i do ní. Takhle ho opustit, když se má chudák ženit.

---
weterali.blogspot.cz

09. 12. 2013 - 08:05

akkarra: Honem, honem, rychle tu poslední kapitolu!!!

09. 12. 2013 - 12:04

loki: Ali: tvá poslední věta mě zcela rozsekala. I na poněkolikátý. Když já jsem moc velký realista na dobré konce. Takže trpět budou všichni - já, že je moc sladký, ostatní proto, že není dost sladký.


Akkarra: zlaté pravidlo ff: nikdy nečíst poslední kapitolu!

---
loki.pise.cz

09. 12. 2013 - 14:52

tenullka: Vypada to, ze nemam dobry vkus, ale s tim se nejak vyrovnam Ono to je cele takove smutne, ale stejne se mi to libi. Jsem zvedava na ten konec. Uzasne

10. 12. 2013 - 09:09

loki: Že jo, dobrý vkus se přeceňuje...

---
loki.pise.cz

10. 12. 2013 - 11:44

ann*: Tak sem zase u pc!

Tak já nevím, poslední dobou nějak měním názor. A nevím k jakému závěru bych se přiklonila teď. Jsi mě pořádně zmátla teda

---
povidky-zblu.blog.cz/

10. 12. 2013 - 13:55

loki: Byla jsi snad z těch, co hlasovali pro špatný konec? Po takové době by už bylo ke čtenářům nefér... A jestli jo, koneckonců, prostě dál nečti, uchováš si pocit, že to skončilo, ehm, správně A mást čtenáře, to je přeci správné

---
loki.pise.cz