Na dosah ruky III. - 6.

6. duben 2015 | 21.36 |

V obývacím pokoji bylo nebývale plno: vlastně tu byli skoro všichni, až na Thora který si vyrazil za některým ze svých děvčat. A těžko říct, jestli počítat duchem nepřítomného Hulka, který spokojeně spal usazený na sluníčku u okna; nějaký vtipálek mu přes hlavu hodil dečku a přidal i vázičku s kytkou, obojí tak dokonale barevně nesladěné s jeho zelenou kůží, že to docela určitě nebyla Natasha ani Loki, takže měl Tony v plánu Clinta bez váhání naprášit, až si to bude chtít Hulk s pachatelem osobně vyříkat.

"Tady bylo avokádo. Bylo na něm velké nepřehlédnutelné N jako Natasha," ozvalo se z kuchyně a v tom něžném hlase zněla vražda.

"To nebylo N jako nikomu nepatří?" přeptal se Clint s přehnaným údivem. Protože seděl na té samé pohovce, Tony si mohl bezprostředně ověřit, že se nijak provinile netváří.

"Ne, to tedy nebylo. To tvůj je ten sýr?"

"Ano!" To už probudilo výraznější emoce. Clint se rázem napřímil a zděšeně se ohlédl ke kuchyni, zřejmě uvažoval, jestli včas stihne opustit svůj pohodlně vysezený důlek a vyrazit k obraně. 

"Ujde," odpověděla Natasha s plnou pusou. Clint poklesl zpět.

"To byl pravý losí Moose!" zalkal.

"Tak to tě podvedli." Natasha se vynořila s talířem vkusně naaranžované zeleniny a usadila u stolu. "Nezaměstnaní nemají nárok. A já tak za půl hodiny musím k výslechu."

A tady POKRAČUJEME!

ndf4tbg0A

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře