Článek Na dosah ruky II. - patnáct

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Na dosah ruky II. - patnáct

23. 01. 2015 - 10:41

akkarra: Ha, tentokrát jsem první. Jsem opravdu, ale opravdu zvědavá, jak to Loki hodlá Sygin říct. Taky jsem zvědavá, jestli to stihnou, nebo jestli holčinu pošlou na výlet. Jsem prostě zvědavá, co bude dál. Jo, a nutela a rybičky jsou fakt blbej fór, bleh... A to mám jít za chvíli na oběd...

23. 01. 2015 - 14:06

sitara: Ale ne, ale ne, ale né! Vážně se začínám bát, co má Loki dalšího v plánu a o čem mlčí... a musí to zmínit zrovna, když je Tony tak odrovnaný, že to pořádně nevnímá... "Společný zájem nepřátel, který by nám mohl být ku prospěchu" nebo tak nějak to řekl. A pak si ztuhne! Že on se nějak spojil s tím tamtím oním a bude se snažit to nějak ušít? Ach jo! Já asi prasknu od napětí! Tony s Brucem potřebujou víc času a nemají ho... Loki řekne Sygin onu skvělou zprávu. Bože, to je tak hrozný! Mám z toho všeho vážně ztěžklý žaludek. Ještě že tam Tony vypouští ty perly Třeba: "Úplně cítím, jak mě přechází humor - připadám si přímo jednoočně zhypnotizovaně" atd. atd. A Jarvis v kuličkovém počítadle!
Á, tak Kapitán má holku! No vidíš, já úplně z prvního dílu zapomněla, že čeká rodinu a otevírám si tu na něj hubu, kde že se fláká
Ah, sakra, doufám, že to stihnou postavit a že jim to vyjde. Čím tě můžu podplatit?
Děkuju za kapitolu

23. 01. 2015 - 15:41

lochneska: Je to skvělý,jak já miluju ty tvoje hlášky! (moje predikce zná slovo hlášky??) bud na ně hodná, moc prosím, už nechci umřít ani Furryho natož všechny ostatní.

23. 01. 2015 - 16:48

steeeva: vidieť takto zničeného Lokiho sa mi nechce nie, že by som ho ľutovala ale u mňa budí čudní pocit, že sa niečo stane a nebude to dobré
na druhej ľutujem Tonyho a Bruse ako na tom musia bez prestávky makať y makať a pritom majú ta málo ale pramálo času ty im teda ale poriadne dávaš zabrať no no no sa čudujem, že sa Tony nezbláznil keď mu to tam musí ale poriadne šrotovať aby to všetko dal dohormady a ešte čo najskôr, ale je pekné od teba, že si mu dovolila sa preletieť
som zvedavá ako na to bude reagovať Sygin a prišlo mi trochu vtipné, že ma Loki problém jej to povedať on majster v bla bla bla ale naozaj som zvedavá na to čo Sygin na to povie

---
tom-w-hiddleston.blog.cz/

23. 01. 2015 - 16:52

catrina: Tony nám začíná bláznit a já začínám Lokiho litovat. Rozhovor se Sygin mu vážně nezávidím.

23. 01. 2015 - 23:48

sun: Miluju ty tvoje hlášky... něco šikovného do domácnosti, třeba chůvu
Clint je super hospodyňka, alespoň se nenudí.
Jarvis v kuličkovém počítači? Paráda! Tohle by mě nikdy nenapadlo.
Jen doufám, že Loki nebude šít nějakou kulišárnu, která by byla výhodná jen pro něj a ostatní by to odskákali. Nějak si zvykám na Lokiho hodnějšího - jako se kdysi začal ve fanpovídkách objevovat Severus - citlivý, chápající, empatický, zamilovaný (pro ty okolo něj).
A na závěr Geronimoooo LOL Jsem ráda, že se najdou lidi, kteří ví, proč zrona Geronimo.

24. 01. 2015 - 00:53

loki: Děkuju vám všem za ty úžasné komentáře! Jenom do nich nakouknu a už bych psala až do rána.Akkarra: však jsem taky myslela na tebe, že lepší už dopo, ať to v práci stihneš Určitě jsou horší kombinace než rybičky a nutela, Sygin se holt učí metodou pokus omyl, pozemšťané jí zřejmě připadají natolik divní, aby to bylo v pořádku


Sitara: nejlépe mě lze uplatit vlastním tělem. Totiž, nastavit to tělo dětičkám k okousávání, okopávání, oždibávání a oblézání, abych si zatím vskrytu mohla ťukat do klávesnice Já si z té první části pamatuju ještě větší houby, dohledávala jsem úplné triviálnosti a ještě se divila, co tam všechno mám... jen tiše doufám, že si nebudu nikde moc odporovat Ale Steva jsem si pamatovala! A bylo nutno přeci vysvětlit, proč s nimi není Jinak potvrzuji: Loki má plány.


Lochneska: když jsi ochotná komentovat i z mobilu, to už musí být! No dobře, tak já teda nechám někoho naživu...


Steeeeva: v tomto pocitu se s Lokim zjevně shodnete Jinak Tony je teď v takové té správné nabuzené rozjeté náladě, hádám, že pak upadne a bude spát aspoň týden. A napřed se příšerně opije. Jestli to přežije, to se ví... Sygin bohužel bude vědět všechno - chudák holka.


Catrina: když už mu i Bruce připadá jako lepší společnost, tak se mu do toho asi vážně hoooodně nechce


Sun: mimochodem ta poslední scéna mezi Lokem a Brucem vznikla díky tvému minulému komentáři. Ač už jsem tuhle kapitolu měla hotovou, najednou jsem ti měla pocit, že mi tam něco chybí. Jarvis už mi tam taky chyběl, bez něj je Tony jak bezruký - zvlášť když teď těch rukou bude potřebovat spoustu - a před těmi nejlepšími špióny je holt nutná důkladná kamufláž Loki je tu hodný až moc. (Na druhou stranu, nebudu přece riskovat další Nekromantku. ) Jen si je zvyklý dělat věci po svém a být hodný taky po svém.

---
loki.pise.cz

28. 01. 2015 - 11:10

lochneska: Jestli nenechas nazivu, budu te chodit strasit

24. 01. 2015 - 14:04

sun: Jsem ráda, že tě můj koment ovlivnil. Ta scéna tam patří. Miluju Lokiho, když dá najevo, že i Bůh má slabší chvilku.

25. 01. 2015 - 15:53

majdulka: Zatím sem četla jenom 2 dily,píšeš opravdu skvělé příběhy!! Ráda bych se s tebou seznámila.

25. 01. 2015 - 20:48

loki: Děkuju! Klidně piš poznámky pod aktuální díl, když k tomu budeš něco mít, všechno mi přijde. A seznamuji se ráda - i když není moc čas - jsem z Prahy.

---
loki.pise.cz

26. 01. 2015 - 18:30

mandelinka: Už Steve zkoušel trochu holčičkou pobouchat o stůl, aby zjistil, jestli je jeho? Už vidím ten spin-off: Dcera Kapitána Ameriky zachraňuje svět! Godzilla versus Něžná Blondýnka!
Loki něco chystá, zřejmě neplánuje odchovat po šestinohém koni ještě mimozemskou stonožku. Jarvis se zjevil skvěle! Clint je jako vždy boží, i když jenom projde okolo. Tony je nejvíc boží. Jsem ochotna skoupit veškeré zásoby vanilkového latté na západ od Václaváku za další kapitolu!

27. 01. 2015 - 14:08

majdulka: Já sem z Hradce Králové.Máš facebook?

27. 01. 2015 - 19:02

loki: Mandelinka: to víš, a budu muset zvýšit rating z důvodů násilí na dětech Spin-off dávám tímto plně k dispozici ochotné autorce. S tím latté tě beru za slovo


Majdulka: trochu z ruky Nemám! Takové nemravnosti nevedu. Ale když mi někde necháš mejla, tak ho pak smáznu, ať nevisí veřejně, a napíšu ti.

---
loki.pise.cz

25. 02. 2015 - 13:34

eithne: Tři čtvrtě hodiny po obědové přestávce č. 30:

Úžasné! I po dlouhé přestávce od čtení jsem se do toho dostala hned a je to pořád stejně strhující a skvělé! Tahle kapitola obzvlášť je úchvatně prošpikovaná slovními hříčkami, což obdivuji, že svedeš, když je děj tak vážný.
Jé jé jé, a tolik dalších kapitol přede mnou! Teď jen nevím, co ze vzorků si k tomu dát ke sváče - zmrzku, bio jogurt, nebo nějaké dobré sušenky?

---
eithne.pise.cz

25. 02. 2015 - 16:30

loki: A vida, kdo se ukázal! Marodění ti zjevně nesvědčilo - nic jsi nestíhala
(Dej si brusinkové sušenky, přiblížíš se tak procesu vzniku )

---
loki.pise.cz

25. 02. 2015 - 16:32

eithne: Měla jsem nakonec sezamové s medem a brusinkami, straaašně dobrý (A taky nějaké šunky a salámy a a a... jo, dneska tu máme ochutnávkový den )

---
eithne.pise.cz