Článek Agent bez minulosti

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Agent bez minulosti

18. 11. 2014 - 22:08

eithne: První čtvrtina se mi nelíbila, ale tak zase žejo - já tenhle fandom nemám ráda, a že ho od tebe čtu, je jen důkazem tvých spisovatelských kvalit No, a po té první čtvrtině už mi vůbec nepřišlo na mysl, že mě to nebaví, a to proto, že jsem se královsky bavila.
(Hlavně u "Přestaňte si dobírat mého bratra," řekl Thor ochranitelsky. )
Taky se u tebe moc nevidí tak prudká změna lokací, ale je to příjemná změna, hlavně ta od cirkusu do boje. Ještě chvíli stejně kvalitně a oblíbím si i temně zeleného Hulka
Líbilo!

---
eithne.pise.cz

18. 11. 2014 - 23:52

kitikara: Ok. Je to pěkné, ale poněkud mě žere, že je to druhá věc, kterou tvůj blog ošklivě sežral a já na to musela číst poněkud nekonfortně a jen díky komentu někoho dalšího. (mám firefox, jsem jediná, komu se to děje?) Jinak boží a tenhle pár fakt žeru v tvém podání.

08. 12. 2014 - 14:30

sun: Líbilo se mi to - Clint je hezký chlap a proč ne tedy s Lokim. Jak jsem dřív slash neměla ráda, tak od SS+HP je čtu ráda
Zajímavý námět, jen mi tam možná chyběl střed, kdy by ses rozepsala o návratu, překvapení Avengers, uzdravování a cesty CaL k sobě.
Výborné byly hlášky Hulka.

08. 12. 2014 - 17:34

kokršpanělka: Přečteno 3x. Krása.

08. 12. 2014 - 19:41

kapitánka grumpy cat: "Aerodynamika a drobky, pane."
To mi zase jednou něco zlepšilo náladu

Povídka se mi moc líbila. Na začátku jsem první moc nevěděla, co čekat, co se bude dít, ale Loki a Clint jsou zajímavý pár a sepsala jsi to vskutku bravurně.

---
clair-delune.blog.cz/

08. 12. 2014 - 20:39

catrina: To je hezoučký...

08. 12. 2014 - 22:41

loki: Eithné: kazit zavilé slashistiky hetero příběhy (a obráceně) je mi skutečným potěšením, ale utáhnout někoho na neoblíbený fandom, to budu nosit nos nahoru dvojnásob Ten závěr se mi asi taky líbí nejvíc...


Kitikara: to jsou ti, co nečekají na vydání a nakukují do rozepsaných!


Sun: Clint je sympaťák, Loki je sympaťák, a dva sympaťáci naráz, to je přeci paráda Onen "střed" by jaksi způsobil, že už by to nebyla pohodová jednorázovečka, ale zapletla bych se do další mnohakapitolové story... žádné takové, odstup, Satane! Hlavně jsem neměla nápad s nějakou přidanou hodnotou, a psát věci, o kterých všechny přesně víme, jak proběhly - to je lepší přeskočit.


Kokršpanělka: šmarjá, a co až tu bude viset týden? Děkuji


Kapitánka: tak to mě těší - však jestli se inspiruješ na něco s těma dvěma, tím líp


Catrina: děkuji

---
loki.pise.cz

08. 12. 2014 - 23:03

sun: píšeš...."ale zapletla bych se do další mnohakapitolové story" - no a o to právě jde! Měli bychom víc ke čtení

Ne, naprosto tě chápu, ale stala jsem se závislačkou na tvých stránkách a jak už jsem tu někde v komentech psala, můj mozek řve: "víc čtení, víc čtení"